Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"Aktualności z życia szkoły

Wszystko to, co dzieje się w naszej szkole

Kliknij

Szkolne dokumenty

Dokumenty określone w prawie oświatowym oraz dokumenty powstające w procesie kierowania szkołą

Kliknij

TURYSTYKA

Podróżując, turysta odkrywa inne miejsca i krajobrazy, nowe kolory, odmienne formy i sposoby postrzegania i przeżywania natury

Kliknij

GALERIA

Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...

Kliknij

Akcja "Czytam sobie" - Znani oczytani zapraszają

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Uzyskaliśmy tytuł "Szkoła dobrego wychowania"

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Szkoła bez przemocy

certyfikat_sbp.jpg

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Bierzemy udział w akcji "Kup Pan szczotkę!"

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Miło nam poinformować, że uczennice klasy I b: Natalia Kwik, Lena Kobak, Laura Goleń i Antonina Mosakowska, za pracę „W drodze do Kopijnika”, napisaną pod kierunkiem p. Joanny Solskiej, otrzymały III nagrodę w kategorii prac zbiorowych XXIV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. 

W dniach 26 - 28 maja 2017 r. nasze laureatki wraz z rodzicami i wychowawczynią spotkały się w Witnicy z innymi laureatami etapu centralnego XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę". Pogoda dopisała i przez trzy dni poznawały Witnicę i jej okolice w słońcu. Pierwszego dnia zwiedzały Witnicę, a w niej Żółty Pałacyk oraz Muzeum Chwały Oręża Polskiego. Drugiego dnia spacerowały i słuchały interesujących informacji na temat zgromadzonych obiektów w Parku Drogowskazów i Słupów Milowych Cywilizacji w Witnicy. W Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich oglądały prehistoryczne zwierzęta w naturalnej wielkości. W Edukacyjnym Parku Dendrologicznym PTTK w Mościcach słuchały ciekawych opowieści o roślinach tam zgromadzonych. Tego też dnia, po południu, nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Ratownictwa w Witnicy. Dopiero tu nasze laureatki usłyszały jaką nagrodę zdobyły. Ostatniego dnia spacerowały nad brzegiem czystego Jeziora Wielkiego, reliktem epoki lodowcowej, które podziwiały również z wieży widokowej. Chyba nie było takiej osoby, która nie spróbowałaby niezwykle dobrej, źródlanej wody, której ujęcie znajduje się w pobliżu wieży. To był urokliwy akcent kończący Centralny Zlot Laureatów.

 

godlo_polsk_small.png

Biuletyn Informacji Publicznej

Gry komputerowe - zapobieganie - reagowanie

7 lutego 2017 r. uczestniczyliśmy w Dniu Bezpiecznego Internetu

Należymy do Ogólnopolskiej Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie

Bierzemy udział w projekcie "Cybernauci" i dbamy o nasze bezpieczeństwo w sieci

Reforma edukacji

Jesteśmy Szkołą Przyjazną Rodzinie

Mamy tytuł "Bezpiecznej szkoły"

QUEST - ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA

Mądra szkoła czyta dzieciom

Wielka Liga Czytelników

"Nasz Elementarz" dla klasy pierwszej

"Nasza szkoła" dla klasy drugiej

"Nasza szkoła" dla klasy trzeciej

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Fundacja Dom Trzeciego Tysiąclecia

Nasza drużyna Mistrzem Polski w OMTTK 2016