Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"Aktualności z życia szkoły

Wszystko to, co dzieje się w naszej szkole

Kliknij

Szkolne dokumenty

Dokumenty określone w prawie oświatowym oraz dokumenty powstające w procesie kierowania szkołą

Kliknij

TURYSTYKA

Podróżując, turysta odkrywa inne miejsca i krajobrazy, nowe kolory, odmienne formy i sposoby postrzegania i przeżywania natury

Kliknij

GALERIA

Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...

Kliknij

Z MYŚLI NASZEGO PATRONA

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Uzyskaliśmy tytuł "Szkoła dobrego wychowania"

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Szkoła bez przemocy

certyfikat_sbp.jpg

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Bierzemy udział w akcji "Kup Pan szczotkę!"

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Miło nam poinformować, że uczennice klasy I b: Natalia Kwik, Lena Kobak, Laura Goleń i Antonina Mosakowska, za pracę „W drodze do Kopijnika”, napisaną pod kierunkiem p. Joanny Solskiej, otrzymały III nagrodę w kategorii prac zbiorowych XXIV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. 

W dniach 26 - 28 maja 2017 r. nasze laureatki wraz z rodzicami i wychowawczynią spotkały się w Witnicy z innymi laureatami etapu centralnego XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę". Pogoda dopisała i przez trzy dni poznawały Witnicę i jej okolice w słońcu. Pierwszego dnia zwiedzały Witnicę, a w niej Żółty Pałacyk oraz Muzeum Chwały Oręża Polskiego. Drugiego dnia spacerowały i słuchały interesujących informacji na temat zgromadzonych obiektów w Parku Drogowskazów i Słupów Milowych Cywilizacji w Witnicy. W Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich oglądały prehistoryczne zwierzęta w naturalnej wielkości. W Edukacyjnym Parku Dendrologicznym PTTK w Mościcach słuchały ciekawych opowieści o roślinach tam zgromadzonych. Tego też dnia, po południu, nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Ratownictwa w Witnicy. Dopiero tu nasze laureatki usłyszały jaką nagrodę zdobyły. Ostatniego dnia spacerowały nad brzegiem czystego Jeziora Wielkiego, reliktem epoki lodowcowej, które podziwiały również z wieży widokowej. Chyba nie było takiej osoby, która nie spróbowałaby niezwykle dobrej, źródlanej wody, której ujęcie znajduje się w pobliżu wieży. To był urokliwy akcent kończący Centralny Zlot Laureatów.

 

godlo_polsk_small.png

Program „Dobry Start"

Szkolenie z BHP (materiały szkoleniowe)

NAUKOBUS w Jedynce

Dla Jagody

Biuletyn Informacji Publicznej

Braliśmy udział w III edycji Programu Edukacyjnego "Lubella inspiruje i edukuje"

Gry komputerowe - zapobieganie - reagowanie

7 lutego 2017 r. uczestniczyliśmy w Dniu Bezpiecznego Internetu

Należymy do Ogólnopolskiej Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie

Bierzemy udział w projekcie "Cybernauci" i dbamy o nasze bezpieczeństwo w sieci

Reforma edukacji

Jesteśmy Szkołą Przyjazną Rodzinie

Mamy tytuł "Bezpiecznej szkoły"

QUEST - ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA

Mądra szkoła czyta dzieciom

Wielka Liga Czytelników

"Nasza szkoła" dla klasy trzeciej

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Fundacja Dom Trzeciego Tysiąclecia

Nasza drużyna Mistrzem Polski w OMTTK 2016