Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"Aktualności z życia szkoły

Wszystko to, co dzieje się w naszej szkole

Kliknij

Szkolne dokumenty

Dokumenty określone w prawie oświatowym oraz dokumenty powstające w procesie kierowania szkołą

Kliknij

TURYSTYKA

Podróżując, turysta odkrywa inne miejsca i krajobrazy, nowe kolory, odmienne formy i sposoby postrzegania i przeżywania natury

Kliknij

GALERIA

Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...

Kliknij

Plan lekcji klasy 4 - 8

Z MYŚLI NASZEGO PATRONA

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Uzyskaliśmy tytuł "Szkoła dobrego wychowania"

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Szkoła bez przemocy

certyfikat_sbp.jpg

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Bierzemy udział w akcji "Kup Pan szczotkę!"

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

20 lutego 2018 r. to Dzień Otwarty w naszej szkole, który miał zachęcić sześciolatków i siedmiolatków oraz ich Rodziców do wybrania „Jedynki” na kolejny edukacyjny przystanek. Już od samego rana odliczaliśmy sekundy do rozpoczęcia całej „imprezy” i z niecierpliwością czekaliśmy na Gości, zastanawiając się jednocześnie, ile osób przyjdzie. Nie zawiedliśmy się i już przed godz. 17:00 witaliśmy grupę zainteresowanych nauką w naszej szkole. Oj działo się tego popołudnia... Na początek uczniowie klas trzecich zabrali wszystkich w podróż do krainy liter, w trakcie której na scenie, jedna po drugiej, pojawiały się wszystkie litery polskiego alfabetu. I jak to w podróży bywa - czasem trzeba odpocząć - więc zatrzymywaliśmy się, by posłuchać piosenek w wykonaniu małych artystów.

Po części artystycznej przyszedł czas na część oficjalną, czyli prezentację naszej szkoły przez p. Mariana Kurzynę, dyrektora szkoły. Gdy Rodzice zapoznawali się z ofertą edukacyjną „Jedynki” oraz otrzymywali szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania naszej szkoły, najmłodsi Goście wybrali się na wędrówkę po szkolnych krainach.

W krainie językowej rozwiązywali zagadki w języku angielskim, w krainie muzycznej mogli skakać, śpiewać i bawić się przy muzyce. W krainie matematyki wykonywali zadania przygotowane na tablicach interaktywnych. W krainie sportu wzięli udział w sportowym torze przeszkód, a w krainie książek spotkali czerwonego kapturka i krasnali, którzy obdarowali ich zakładkami do książek.

Wszystko co dobre, niestety szybko się kończy. Mali Goście i ich Rodzice opuścili mury naszej szkoły. Mamy nadzieję, że nie żegnamy się na długo. Mówimy Wam do zobaczenia wkrótce...

 

godlo_polsk_small.png

Program „Dobry Start"

NAUKOBUS w Jedynce

Dla Jagody

Biuletyn Informacji Publicznej

Braliśmy udział w III edycji Programu Edukacyjnego "Lubella inspiruje i edukuje"

Gry komputerowe - zapobieganie - reagowanie

7 lutego 2017 r. uczestniczyliśmy w Dniu Bezpiecznego Internetu

Należymy do Ogólnopolskiej Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie

Bierzemy udział w projekcie "Cybernauci" i dbamy o nasze bezpieczeństwo w sieci

Reforma edukacji

Jesteśmy Szkołą Przyjazną Rodzinie

Mamy tytuł "Bezpiecznej szkoły"

QUEST - ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA

Mądra szkoła czyta dzieciom

Wielka Liga Czytelników

"Nasza szkoła" dla klasy trzeciej

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Fundacja Dom Trzeciego Tysiąclecia

Nasza drużyna Mistrzem Polski w OMTTK 2016