„Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu lekcji będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie, znów dostarczymy wrażeń całą moc.” Stosownie do powyższej zapowiedzi, goszczący w naszej szkole ELECTRIC DUO, czyli duet wirtuozów, wybitnie utalentowanych muzyków z Krakowa, dla których muzyka jest wielką pasją i przygodą, przedstawił uczniom nowatorski program koncertowy. Panowie zaprezentowali oryginalny styl brzmienia instrumentów smyczkowych nowej generacji – skrzypiec elektrycznych i wiolonczeli elektrycznej.

Skrzypek Kamil Skicki (półfinalista IV edycji programu TVN „Mam Talent”) i wiolonczelista Krzysztof Orzechowski zagrali na instrumentach tradycyjnych i elektrycznych mieszankę muzyki klasycznej i pop. Uczniowie usłyszeli utwory z zakresu muzyki klasycznej, filmowej, popu, jazzu i rocka. Zabrzmiały m.in.: tradycyjny Vivaldi z dyskotekowym „Weekendem”, monumentalna „Toccata” J. S. Bacha z rockową „Europą”, klasyczna „Sonatina” z hitem „Ona tańczy dla mnie”, a także „Cierpienia miłosne” F. Kleislera z przebojem Adelle z filmu „Skyfall”. Wirtuozeria, wyjątkowe brzmienia i aranżacje, ciekawy i z wyczuciem dobrany program, dowcip i improwizacja sprawiły, że wrażeń rzeczywiście była cała moc.