Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"Aktualności z życia szkoły

Wszystko to, co dzieje się w naszej szkole

Kliknij

Szkolne dokumenty

Dokumenty określone w prawie oświatowym oraz dokumenty powstające w procesie kierowania szkołą

Kliknij

TURYSTYKA

Podróżując, turysta odkrywa inne miejsca i krajobrazy, nowe kolory, odmienne formy i sposoby postrzegania i przeżywania natury

Kliknij

GALERIA

Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...

Kliknij

Z MYŚLI NASZEGO PATRONA

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Uzyskaliśmy tytuł "Szkoła dobrego wychowania"

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Szkoła bez przemocy

certyfikat_sbp.jpg

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Bierzemy udział w akcji "Kup Pan szczotkę!"

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

25 maja 2018 roku w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się II część uroczystej Gali Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez LKO we współpracy z LSCDN. Jak podali organizatorzy gali ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych i tematycznych przystąpiło w tym roku szkolnym blisko 43 tys. uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Spośród nich tytuły laureatów zdobyło 381 uczniów, a w tej grupie znaleźli się również 3 uczniowie naszej szkoły: Jakub Trybalski ( 5 d), Marcin Kusz ( 5 d)  oraz Benedykt Buczek (7 e). Uroczystość zaczęła się od wystąpienia Lubelskiej Kurator Oświaty Pani Teresy Misiuk, która gratulując osiągnięć uczniom, podkreśliła, jak wielki wysiłek włożyli, by móc teraz cieszyć się sukcesem. Pani Kurator zaakcentowała, że sukces to wypadkowa kilku czynników, na którą składają się m. in.: zdolności ucznia, jego zaangażowanie, obowiązkowość, a przede wszystkim pracowitość. Jednak nie byłoby sukcesów ucznia bez pomocy i pracy nauczyciela. Tegoroczną galę, dodała Pani Kurator, zwracając się do laureatów, zapamiętacie na zawsze, bo jest szczególna ze względu na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicę istnienia KUL-u, w którego gościnnych progach możemy się spotkać. Na koniec Pani Kurator życzyła tak uczniom jak i nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy i dalszych sukcesów.

Laureatom ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz laureatom XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” nagrody i dyplomy wręczali Lubelski Kurator Oświaty - Pani Teresa Misiuk oraz dyrektor LSCDN - Pan Andrzej Zieliński. Również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów oraz dyrektorzy szkół otrzymali gratulacje i podziękowania za zwieńczoną sukcesem pracę z uczniami szczególnie uzdolnionymi.

Galę zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście – przedstawiciele władz miasta, Wojewody Lubelskiego, różnych instytucji oświatowych i kulturalnych oraz władz KUL-u a uświetnił występ artystyczny uczniów ze SP nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego  w Lublinie.

godlo_polsk_small.png

Program „Dobry Start"

Szkolenie z BHP (materiały szkoleniowe)

NAUKOBUS w Jedynce

Dla Jagody

Biuletyn Informacji Publicznej

Braliśmy udział w III edycji Programu Edukacyjnego "Lubella inspiruje i edukuje"

Gry komputerowe - zapobieganie - reagowanie

7 lutego 2017 r. uczestniczyliśmy w Dniu Bezpiecznego Internetu

Należymy do Ogólnopolskiej Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie

Bierzemy udział w projekcie "Cybernauci" i dbamy o nasze bezpieczeństwo w sieci

Reforma edukacji

Jesteśmy Szkołą Przyjazną Rodzinie

Mamy tytuł "Bezpiecznej szkoły"

QUEST - ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA

Mądra szkoła czyta dzieciom

Wielka Liga Czytelników

"Nasza szkoła" dla klasy trzeciej

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Fundacja Dom Trzeciego Tysiąclecia

Nasza drużyna Mistrzem Polski w OMTTK 2016