Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"Aktualności z życia szkoły

Wszystko to, co dzieje się w naszej szkole

Kliknij

Szkolne dokumenty

Dokumenty określone w prawie oświatowym oraz dokumenty powstające w procesie kierowania szkołą

Kliknij

TURYSTYKA

Podróżując, turysta odkrywa inne miejsca i krajobrazy, nowe kolory, odmienne formy i sposoby postrzegania i przeżywania natury

Kliknij

GALERIA

Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...

Kliknij

Z MYŚLI NASZEGO PATRONA

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Uzyskaliśmy tytuł "Szkoła dobrego wychowania"

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Szkoła bez przemocy

certyfikat_sbp.jpg

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Bierzemy udział w akcji "Kup Pan szczotkę!"

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Ogród zoologiczny, gmach Telewizji Polskiej, Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Stare Miasto, warszawska Syrenka, pomnik Małego Powstańca, to wszystko udało się zobaczyć uczniom klas V c, V d i V e, którzy w dniach 7 – 8 czerwca 2018 r. wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Jednak dwa dni to stanowczo za mało, by zobaczyć najpiękniejsze i najciekawsze zakątki naszej stolicy. Stadion Narodowy zachwycił nie tylko chłopaków. Centrum Nauki Kopernik pokazało, że nauka wcale nie musi być nudna.  Gmach Telewizji Polskiej otworzył przed nami niektóre swoje studia, by zobaczyć to wszystko, czego nie widać podczas transmisji telewizyjnej. Mogliśmy też zajrzeć do studia „Pytania na śniadanie”, w którym kilka minut wcześniej zakończyło się nagranie do tego porannego programu. Muzeum TVP dało okazję obejrzenia ciekawych eksponatów związanych z historią polskiej telewizji. Przejażdżka ruchomymi schodami niektórych przyprawiła o prawdziwy zawrót głowy do tego stopnia, że chcieli by takie schody były też w naszej szkole.

Kolumna Zygmunta III Wazy, na szczycie której ktoś powiesił szalik klubu Legia Warszawa, Staromiejski Rynek z najwęższą uliczką Warszawy noszącą nazwę Kamienne Schodki, gąsienica czołgu wmurowana w ścianę archikatedry św. Jana, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Most Zakochanych, Pomnik Powstania Warszawskiego na Placu Krasińskich przypominający scenografię niczym z wojennego filmu, pomnik Syrenki, Pomnik Małego Powstańca w za dużym mundurze, trzymający duży pistolet – to miejsca w Warszawie, które też należało zobaczyć.

Warto poznawać nowe miejsca, warto nauczyć się czegoś nowego, warto jeszcze kiedyś wrócić do Warszawy.

 

godlo_polsk_small.png

Program „Dobry Start"

Szkolenie z BHP (materiały szkoleniowe)

NAUKOBUS w Jedynce

Dla Jagody

Biuletyn Informacji Publicznej

Braliśmy udział w III edycji Programu Edukacyjnego "Lubella inspiruje i edukuje"

Gry komputerowe - zapobieganie - reagowanie

7 lutego 2017 r. uczestniczyliśmy w Dniu Bezpiecznego Internetu

Należymy do Ogólnopolskiej Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie

Bierzemy udział w projekcie "Cybernauci" i dbamy o nasze bezpieczeństwo w sieci

Reforma edukacji

Jesteśmy Szkołą Przyjazną Rodzinie

Mamy tytuł "Bezpiecznej szkoły"

QUEST - ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA

Mądra szkoła czyta dzieciom

Wielka Liga Czytelników

"Nasza szkoła" dla klasy trzeciej

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Fundacja Dom Trzeciego Tysiąclecia

Nasza drużyna Mistrzem Polski w OMTTK 2016