Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"

Dyrektor szkoły - mgr inż. Marian Kurzyna

Z-ca dyrektora szkoły- mgr Andrzej Czacharowski

 

Joanna Adamowicz – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III f

Jolanta Bazan Bury - wychowanie fizyczne

Anna Bielak - biblioteka

Barbara Bogdanowicz – edukacja wczesnoszkolna

Edyta Borowiec - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III h

Barbara Bucior - język polski, wychowawca klasy VII c

Agnieszka Buła - język angielski, wychowawca klasy IV h ( urlop macierzyński, zastępstwo: Anna Pawelec )

Mirosława Cegłowska - matematyka, wychowawca klasy VII e

Beata Chrząstowska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III a

Alicja Chudy - przyroda, wychowawca klasy VI d

Sławomir Chudy – język angielski

Joanna Cudziło – Gil - psycholog

Beata Czajka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca oddziału zerowego

Anna Ćwikła – Garbaty - muzyka, zajęcia rewalidacyjne

Kinga Derylak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

siostra Helena Dusza - religia

Izabela Dziewulska – świetlica

Dorota Garbacz – język polski, wychowawca klasy V a

Joanna Gircza – język angielski

Urszula Górniak - matematyka, wychowawca klasy VII a

Monika Hajduk - chemia

Ewa Iwańczyk - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III d

Grażyna Jagusiewicz - świetlica szkolna ( zwolnienie lekarskie )

Beata Jaszek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III b

Izabella Jędorowska – język angielski, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy V f

Agnieszka Jurałowicz – wychowanie fizyczne

Piotr Kiełbasa – biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie

Joanna Koszel - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

Aneta Kotarska - nauczyciel języka niemieckiego

Irena Kraczek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

Anna Kudzia – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca oddziału zerowego ( urlop macierzyński, zastępstwo: Jadwiga Obszańska )

Danuta Kutryn - geografia

Dorota Lipińska - religia

Mirosław Lipiński – przyroda, informatyka, technika

Paweł Łukaszczyk – wychowanie fizyczne

Ewa Madejek – biblioteka, język polski, wychowawca klasy V c

Ks. Krzysztof Maj - religia

Irena Maksymiec- język polski, wychowawca klasy IV e

Mirosław Małek - fizyka

Anna Małysz – wychowanie fizyczne

Ewa Markowicz – wychowanie fizyczne

Renata Martyka - muzyka, plastyka, wychowawca klasy IV b

Łukasz Mazurek – wychowanie fizyczne

Alicja Mileszczyk - przyroda, biologia, wychowawca klasy IV d

Jolanta Mirkiewicz - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III g

Elżbieta Okoń – język angielski, wychowawca klasy V e

Urszula Olczyńska - plastyka

Halina Ordecka - religia

Agnieszka Osuch - świetlica szkolna ( zastępstwo za p. Grażynę Jagusiewicz )

Marzena Pawelec - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II a

Barbara Pawłowska – Żerebiec - świetlica

Agnieszka Pokarowska – język polski, wychowawca klasy V b

Małgorzata Polska - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

Beata Rafał – informatyka, matematyka

Joanna Rzantkowska – Skwarek – język angielski, wychowawca klasy VII d

Alicja Schodzińska - matematyka, wychowawca klasy IV g

Elżbieta Skubis - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III e

Anna Skubis – język polski, historia, wychowawca klasy V d

Maria Skubis - matematyka, wychowawca klasy VII b

Anna Sławińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

Bożena Sobań - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III c

Anna Sobczyk - świetlica

Zdzisław Solak - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VI b

Joanna Solska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II b

Marta Sprężyna – język angielski, wychowawca klasy VII g

Jolanta Sprysak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

Barbara Szymanik - biologia, przyroda, wychowawca klasy VII f

Anna Tutka - historia, wychowanie do życia w rodzinie

Anna Tworek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

Mariola Ulidowska - historia, wychowawca klasy VI a

Beata Wesołowska - technika, informatyka, wychowawca klasy IV c

Alina Wolanin - edukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawca klasy IV f

Anna Wołoszyn - historia, wychowawca klasy IV a

Maria Wołoszyn – matematyka, technika

Andrzej Woźny – wychowanie fizyczne

Kazimiera Wójcik - religia

Aneta Wróblewska – język polski, wychowawca klasy VI c

Artur Zawiślak – wychowanie fizyczne