Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

W minioną sobotę, 16 czerwca 2018r., uczestniczyliśmy w XVIII Zlocie SKKT, który odbył się w Biszczy. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą w zabytkowym kościółku p.w. Ofiarowania Najświętszej Marii Panny w Bukowinie z udziałem Szwadronu Kawalerii im. 3 Pułku Ułanów Śląskich z Biszczy. Przy obelisku poświęconym pamięci wysiedlonej i pomordowanej ludności wsi Bukowina, odśpiewaliśmy hymn państwowy i złożyliśmy kwiaty.

Następnie nad rzeką Złotą przeszliśmy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Kary Mustang". Przy Pomniku Legionistów w Biszczy zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie uczestników zlotu. W miejscowej szkole obejrzeliśmy piękny program artystyczny i zjedliśmy smaczny obiad. Po drodze nad zbiornik wodny Biszcza-Żary zatrzymaliśmy się na degustację miodu. Później odbyło się turystyczne ognisko zakończone tradycyjną iskierką.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Klasa IIIf