Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

W dnia 09 - 10 grudnia 2017 r. (sobota-niedziela) na Pływalni AQUA Lublin, odbyły się ZMWL w pływaniu. W zawodach prawo startu mieli zawodnicy ur. w roku 2005 i starsi (12 lat i starsi), zgłoszeni przez Kluby Sportowe zrzeszone w LOZP, zawodnicy spoza województwa starty poza konkursem. Organizatorami imprezy byli: LOZP Lublin, MOSiR "Bystrzyca" Sp. z O.O. Lublin, WU WSiT Lublin. Na powyższych Mistrzostwach klasyfikowano w trzech kategoriach wiekowych: I. Młodzicy 12 i 13 lat,,II. Juniorzy 14 i 15 lat, III.OPEN 16 lat i starsi.

Czytaj więcej...

W niedzielę 3 XII 2017 r. odbyła się piąta runda Ligi Wojewódzkiej Open, w której walczyli także nasi reprezentanc. Kategoria open to rywalizacja zawodników 13 lat i starsi /czyli nawet dwudziestokilkuletni/. Wszyscy zawodnicy są klasyfikowani razem. Mamy tutaj swoich młodych zawodników: 13-letni Szymon Solak i dwóch 14-latków Jakub Mirek i Gabriel Oszajca. Mimo że chłopcy w ogólnej klasyfikacji nie zajęli czołowych lokat, to jednak indywidualnie wypływali bardzo fajne rekordy życiowe i rekordy klubu Sparta.

Czytaj więcej...

W niedzielę 3 XII 2017 r. odbyła się piąta runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików. Udane zakończenie Ligi Wojewódzkiej w Pływaniu przez zawodników i zawodniczki RWKS SPARTA. Niedzielne zawody na AQUA Lublin były ostatnią rundą tej imprezy. W końcowej klasyfikacji biłgorajscy pływacy zajęli bardzo dobre trzecie miejsce na 19 startujących klubów województwa. Uznając wyższość tylko Fali Kraśnik i Olimpii Lublin. Należy podkreślić, że na końcowy wynik składały się punkty zdobyte przez zawodników 10, 11 i 12 letnich przez starty w pięciu rundach rozegranych w 2017 roku.

Czytaj więcej...

Zawody rozegrane zostały 12 listopada 2017 r, /niedziela/ na krytej pływalni OSiR w Zamościu o godz. 10.00 / rozgrzewka godz. 9.15 /. Organizatorami zmagań byli: LOZP Lublin, UKS Orka, OSiR Zamość.W program zawodów były następujące konkurencje /2 do wyboru dla każdego zawodnika, plus 1 sztafeta/: 50 m. st. motylkowym, 100 m. st. klasycznym, 50 m. st. grzbietowym, 200 m. st. motylkowym, 200 m. st. dowolnym, 100 m. st. zmiennym, oraz sztafeta 4 x 100 m. st. dowolnym. W zawodach obowiązywały aktualne przepisy PZP i Regulamin LIGI. Prawo startu mają zawodnicy zgłoszeni przez Kluby Sportowe, posiadający aktualne badania lekarskie oraz licencje.

Czytaj więcej...

W sobotę (4 listopada 2017r.), w Krasnymstawie na krytej pływalni MOSiR KRASNYSTAW odbyły się zawody IV rundy Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików. Organizatorzy zmagań: LOZP Lublin, MOSiR Krasnystaw, UKS Wodnik Krasnystaw. W programie zawodów rywalizowały dzieci 10-11 letni, oraz młodzicy 12 lat. Nagrodami były dyplomy wręczane za miejsca 1-6, punkty przyznawane w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Czytaj więcej...