Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"

Zawody rozegrane zostały 12 listopada 2017 r, /niedziela/ na krytej pływalni OSiR w Zamościu o godz. 10.00 / rozgrzewka godz. 9.15 /. Organizatorami zmagań byli: LOZP Lublin, UKS Orka, OSiR Zamość.W program zawodów były następujące konkurencje /2 do wyboru dla każdego zawodnika, plus 1 sztafeta/: 50 m. st. motylkowym, 100 m. st. klasycznym, 50 m. st. grzbietowym, 200 m. st. motylkowym, 200 m. st. dowolnym, 100 m. st. zmiennym, oraz sztafeta 4 x 100 m. st. dowolnym. W zawodach obowiązywały aktualne przepisy PZP i Regulamin LIGI. Prawo startu mają zawodnicy zgłoszeni przez Kluby Sportowe, posiadający aktualne badania lekarskie oraz licencje.

Czytaj więcej...

W sobotę (4 listopada 2017r.), w Krasnymstawie na krytej pływalni MOSiR KRASNYSTAW odbyły się zawody IV rundy Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików. Organizatorzy zmagań: LOZP Lublin, MOSiR Krasnystaw, UKS Wodnik Krasnystaw. W programie zawodów rywalizowały dzieci 10-11 letni, oraz młodzicy 12 lat. Nagrodami były dyplomy wręczane za miejsca 1-6, punkty przyznawane w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Czytaj więcej...

W sobotę, 28 października, w Lublinie odbyła się V runda 41 edycji zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka. AQUA Lublin gościła prawie 450 zawodniczek i zawodników. Taka impreza nie mogła odbyć się bez naszych pływaków. Spartanie w licznej grupie bo 50 osobowej zameldowali się na starcie. Większość Spartan to uczniowie naszej szkoły. Nasi rywalizowali prawie we wszystkich kategoriach wiekowych na pływalni 50 metrowej i kilkukrotnie stawali podium.

Czytaj więcej...

Dnia 30.09.2017 r. (sobota) na Kryta Pływalnia MOSiR w Janowie Lubelskim, odbyła się III runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików w pływaniu. Organizator zawodów był Lubelski Okręgowy Związek Pływacki oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Eska” Janów Lubelski. Zmagania odbywały się w kategoriach 10-11 lat, oraz 12 lat. Młodsi zawodnicy pływali na 50m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym, 100m stylem zmiennym, oraz w sztafetach 4x50m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

Dnia 23.09.2017 odbyła się w Lublinie IV runda 41 edycji zawodów pływackich o „Laur Lubelskiego Koziołka”. Zawody odbyły się na krytej 50m pływalni olimpijskiej AQUA Lublin. Organizatorami pływackich zmagań byli Miejskie Towarzystwo Pływackie Lublinianka, Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” Sp. z o.o. W zawodach startowali pływacy z roczników od 2001 do 2009, startujący indywidualnie na poszczególnych dystansach: 50m stylem grzbietowym i klasycznym, 100m stylem grzbietowym i klasycznym, 50m stylem dowolnym i motylkowym, 200m stylem zmiennym. Zawody zostały rozegrane seriami na czas od serii najsłabszej do najlepszej.

 

Czytaj więcej...