Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego
Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

"Dla nas po Bogu, największa miłość, to Polska"

Mieszko Włodarczyk i pokazy żonglerki

Certyfikat Szkoły Sportowych Talentów

Bierzemy udział w programie "Insta.Ling"

Zbieramy nakrętki - pomagamy innym

Kilometry Caritas

KilometryCaritasZamoscWWW.jpg

Radość pomagania - "Pola Nadziei"

Uczestniczyliśmy w próbie bicia Rekordu Guinnessa

"Śniadanie daje moc"

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Do uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły adresowany był konkurs czytelniczy pt. „Szlakiem legend polskich”, który świetlica szkolna przeprowadziła 24 maja 2017 roku. Jego celem było poznanie przez uczniów najpiękniejszych polskich legend, pogłębianie ich wiedzy na temat legendarnych początków państwa polskiego oraz zainteresowanie dzieci historią ojczyzny poprzez legendy. Uczestników konkursu obowiązywała znajomość treści wybranych legend polskich. Zgodnie z regulaminem z każdej klasy mogło wziąć udział maksymalnie trzech uczniów. Zadaniem uczestników konkursu było zaznaczenie prawidłowej odpowiedzi w przygotowanym teście. Komisja konkursowa nagrodziła aż 14 uczniów, którzy wykazali się najlepszą znajomością legend polskich. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

W kategorii klas I

I miejsce:

 1. Adam Mełges, kl. 1a
 2. Karol Roszkowski, kl. 1b

II miejsce:

 1. Lena Rudnicka, kl. 1a
 2. Mateusz Zygmunt, kl.1a
 3. Kaja Dominik, kl. 1b

III miejsce:

 1. Lena Kobak, kl. 1b

W kategorii klas II

I miejsce:

 1. Patryk Dzikowski, kl. 2c

II miejsce:

 1. Nikola Krasa, kl. 2c

III miejsce:

 1. Justyna Luchowska, kl. 2b
 1. Antoni Skoczylas, kl. 2g

W kategorii klas III

I miejsce:

 1. Milena Ćwiek, kl. 3c
 2. Natalia Rębacz, kl. 3c

II miejsce:

 1. Małgorzata Chutkowska, kl. 3a

III miejsce:

 1. Gabriela Schab, kl. 3a