Regulamin Szkolnego Festiwalu Piosenki Angielskiej „Springtime Music Festival”

I. Informacje ogólne.
1. Celem festiwalu jest:
- propagowanie nauki języka angielskiego
- popularyzacja śpiewania piosenek
- prezentacja młodych artystów
2. Uczestnikami festiwalu mogą być soliści i zespoły z klas III- VI szkoły podstawowej.
3. Każdy wykonawca prezentuje jedną piosenkę w języku angielskim z dowolnym akompaniamentem (akompaniator, zespół muzyczny, półplayback) lub a cappella.

II. Organizacja i przebieg festiwalu:
1. Do dnia 20 kwietnia 2017 r. należy zgłosić do organizatorów udział uczniów w konkursie.
2. Terminy i miejsce festiwalu: 27 kwietnia 2017r. , Szkoła Podstawowa Nr 1, godz. 11:45
3. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, zostaną przeprowadzone eliminacje do konkursu w dniu 25 kwietnia, godz. 10:00.

III. Kryteria oceny i nagrody:
1. Jury ocenia:
poprawność językową, interpretację utworu, walory głosowe, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny.
2. Laureaci Festiwalu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

IV. Udział w Festiwalu jest równoznaczny z zaakceptowaniem warunków regulaminu festiwalu oraz z wyrażeniem zgody na publikację wyników na stronie internetowe szkoły i w lokalnych mediach.

Organizatorzy:
Elżbieta Okoń, Anna Ćwikła -Garbaty, Ewa Madejek